Erbain 2014-Basın Ödülleri

  • Erbain 2014-Basın Ödülleri

    Dünya Caferi Alimler Birliği ve CAFERİ-DER tarafından Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde düzenlenen Erbain Merasimi'nde Caferiyol Dergisi'nin yazılı ve görsel basın dalında yaptığı ödül töreni.

  • Dünya Caferi Alimler Birliği ve CAFERİ-DER tarafından Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde düzenlenen Erbain Merasimi'nde Caferiyol Dergisi'nin yazılı ve görsel basın dalında yaptığı ödül töreni.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
SAKİNE KARAKAYA

ALLAH RAHMET EYLESIN.

13 Eylul 2013
yusuf

imamı sadece bir devrim önderi olarak tanıyayanlar eksik tanımış olur sadece bir ulema ve arif olarak da tanıyayanlar da eksik tanımış olur.İmam hem rabbani ve nebevi bir devrimci ve hem rahmani bir arif ve hem de ehli beyt menbasının bir pınarının 20 y.y. çeşmesidir....

09 Subat 2013
Ben Hümeyni Aşığı

Zamanın en tatlı en güzel insanı. Her yönüyle örnek ve olgu bir insan. Rabbine lehze lehze tapmış, kendini tanımış, tanıyanları kendine aşık etmiş yüce bir insan. Onun önderliğinde beni İmam Zamana ulaştıran bir halka olarak Rabbimin huzurunda hesap vermek istediğim bir insan. Seni çok seviyoruz. Ruhun şad olsun benim İmamım.

21 Ocak 2013
Azeri genç

Ruhun şad ey İmam.. Allah mihrap tv den razı olsun ki bele imamı zinde tutur.

07 Ocak 2013
Muhammed Yusuf

Allahın selamı üzerinize olsun... Bu ezgi her açıdan çok güzel, Allah hizmetleriniz kabul eylesin ve İmamın da ruhu şad olsun. Görüyorsunuz demi temiz nefes nasıl da mucizeler yaratıyor. Allah böyle alimlerin sayısını arttırsın. Allaha emanet...

15 Aralik 2012
Abdullah

İmam rahil ruhun şad olsun.

08 Aralik 2012