Zeynebiye

Hangi namazlar sesli veya sessiz kılınır?

23

Ehed Talan Hoca ile Ehl-i Beyt Öğretilerinin bugünkü konusu; Hangi namazlar sesli veya sessiz kılınır?

Farz namazların üçüncü ve dördüncü rekâtında hangi sureleri okumalıyız?

214

Ehed Talan Hoca ile Ehl-i Beyt Öğretilerinin bugünkü konusu; Farz namazların üçüncü ve dördüncü rekâtında hangi sureleri okumalıyız?

Dijital kripto paralar caiz mi?

31

Ehed Talan Hoca ile Ehl-i Beyt Öğretilerinin bugünkü konusu; Dijital kripto paralar caiz mi?

"Cin" diye bir varlık var mıdır?

238

Ehed Talan Hoca ile Ehl-i Beyt Öğretilerinin bugünkü konusu; "Cin" diye bir varlık var mıdır?

Boya, Oje, Ruj ve Jöle Gibi Maddeler Abdest ve Gusle Engel Olur Mu?

39

Ehed Talan Hoca ile Ehl-i Beyt Öğretilerinin bugünkü konusu; Boya, Oje, Ruj ve Jöle Gibi Maddeler Abdest ve Gusle Engel Olur Mu?

Gülmek Namazı Bozar Mı?

45

Ehed Talan Hoca ile Ehl-i Beyt Öğretilerinin bugünkü konusu; Gülmek Namazı Bozar Mı?

Zeynebiye Camii ve Kültür Merkezi - 12.12.2019-2

92

Bittiğinde Avrupa\\\'nın en büyük inanç merkezi olacak olan Zeynebiye camide aynı anda 10bin kişi ibadet edebilecek. Zeynebiye camii ve Kültür merkezinin içinde tiyatro ve sinema salonu,Okullar misafirhaneler, kütüphane, radyo ve televizyon da dahil bir çok bölüm de yer alıyor. When completed, it will be the largest cultural and faith center in Europe. 10 thousand people can worship at the same time. The Zeynebiye Mosque and Culture Center, includes a theater, a cinema hall, a school, a guesthouse, a library and a radio & television studio.

Zeynebiye Camii ve Kültür Merkezi - 19.12.2019

124

Bittiğinde Avrupa\\\'nın en büyük inanç merkezi olacak olan Zeynebiye camide aynı anda 10bin kişi ibadet edebilecek. Zeynebiye camii ve Kültür merkezinin içinde tiyatro ve sinema salonu,Okullar misafirhaneler, kütüphane, radyo ve televizyon da dahil bir çok bölüm de yer alıyor. ------------------------------------- When completed, it will be the largest cultural and faith center in Europe. 10 thousand people can worship at the same time. The Zeynebiye Mosque and Culture Center, includes a theater, a cinema hall, a school, a guesthouse, a library and a radio & television studio.